Hakkımızda

Ürün fabrikada üretilir, marka ise müşteri tarafından satın alınır. Ürün rakip tarafından kopyalanabilir ama marka tektir. Ürünün modası geçebilir ama başarılı bir marka zamansızdır. Ambalaj tasarımı, ürünün bütünsel tasarımı ile yakından bağlantılıdır ve ürüne imaj vermek için ilk basamaktır. Ambalajın cinsi, şekli ebat ve grafik tasarımı hedef kitleye göre güncel olarak değişir. Etiket, ambalajın en önemli kısmıdır. Eitket taşıma ve saklama koşulları, ürünün içeriğini koruma, kullanıcıya bilgi verme gibi satışla bağlantılı koşulları da karşılıyor olmalıdır.

BYB Etiket olarak felsefemiz, ürünlerimizin farklı ve benzersiz grafik tasarımı ile rakiplerimizden ayırt edilmesini sağlamaktır. Çağımızın getirdiği teknik imkanlar, 25 yılın vermiş olduğu deneyim ve işinde uzman personelimizle, müşterilerimizin iste ve ihtiyaçlarına bağlı olarak çok farklı ürün taleplerine cevap vermekteyiz. Kurulduğumuz günden bu yana bizi başarılı kılan çalışma şevkimizdir.

Bu bağlamda BYB ailesi olarak, müşterilerimiz arasında, çeşitli endüstri alanlarında lider firmalar ve tanınmış üreticiler bulunmasından dolayı gurur duymaktayız. ISO 9001:2008 kalite belgeli üretim, zamanında teslim ekonomik fiyat politikası, yüksek standartlı ürünlerimiz, iki bina ve toplam 3000 m² kapalı alan ile hizmetinizdeyiz.

WEB TASARIM BRAND MEDYA